AMG performans araçları

Mercedes-AMG SL 65

Sürüş performansı, en çekici haliyle.

Ayrıcalık ve yüksek performans isteğiniz şekli alıyor. Üstün modelimizin her santimetre karesi, sportifliğin vücuda gelmiş halidir ve duyusal saflığıyla baştan çıkarır. Bu araç konseptinin tüm küçük detaylarında açıkça gösterdiği şey bizim öncü olma konusundaki kararlılığımızdır: Eşsiz sürüş konforu, mutlak yüksek performans ve olağanüstü donanımlar bu modelin ayırıcı özellikleridir.


Mercedes-AMG SL 65 modeli yeni SL için mevcuttur.

Tasarım - Performansı yansıtır.
Teknoloji - Maksimum performans.

(Mercedes-AMG SL 65: Karma yakıt tüketimi: 11.9 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 279 g/km)[1]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu için gösterilen rakamlar, saptanmış ölçüm yöntemlerine uygun olarak elde edilmiştir (§2 Nos. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV düzeltmesine göre). Rakamlar, tek bir araca dayanmamaktadır ve ürün sunumunun bir parçasını oluşturmamaktadır; bunlar yalnızca farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmak amacıyla verilmiştir.