AMG performans araçları

Mercedes-AMG SL 63

Sürüş Performansı. Tipik AMG DNA'sı sayesinde otantik dinamik hakimiyet.

Mercedes-AMG yalnızca yüksek performanslı otomobiller ve spor otomobiller üretmekle kalmaz, Mercedes-AMG ile şu sözü veririz: Teknik olarak yapılabileni taklit edilemeyen bir gerçekliğe dönüştürmek için her zaman bir adım ileri gitme sözü. Böylece olağanüstü insanlar için olağanüstü otomobiller yaratılır. Mercedes-AMG dünyasına hoş geldiniz.


Mercedes-AMG SL 63 modeli yeni SL için mevcuttur.

Tasarım - Verimlilik yetkinliğine sahip performans roadster'ı
Mühendislik - Kendi ligine sahip dinamikler.

(Mercedes-AMG SL 63: Karma yakıt tüketimi: 10.1-9.8 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 234-229 g/km)[1]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu için gösterilen rakamlar, saptanmış ölçüm yöntemlerine uygun olarak elde edilmiştir (§2 Nos. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV düzeltmesine göre). Rakamlar, tek bir araca dayanmamaktadır ve ürün sunumunun bir parçasını oluşturmamaktadır; bunlar yalnızca farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmak amacıyla verilmiştir.