SL Roadster

Koleksiyonun "asla yerinde duramayan" parçası.

Öne çıkanlar
DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu
9G-TRONIC, 9 ileri oranlı otomatik şanzıman

Tek bir araç. Beş karakter.Her duruma uygun bir sürüş programı. DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonuyla rahattan sportife ve tümüyle kişisele kadar değişen kullanılabilir beş sürüş programı mevcuttur.

Kayar. Depar atar. Rahattır.İnnovasyonu cazibeye dönüştürür: Hızlı ve düzgün vites değişimleri ve çevik hakimiyet dinamikleriyle 9G-TRONIC, 9 ileri oranlı otomatik şanzıman dinamizm, konfor ve verimliliği yepyeni bir seviyeye taşır.

VİRAJ
Yüksek Teknolojili Roadster

Virajlar için bir eğilime sahiptir.Yolu düzleştirmiş gibi bir his verir. SL, yenilikçi virajda yatma teknolojisiyle virajları nazikçe düzleştirir. Merkezkaç kuvvetler azaltılır, sürüş konforu geliştirilir.

Bir düğmeye dokunuşla özgürlük.Hareket ederken vario tavanı açmaya veya kapatmaya başlarsanız, bu işlemleri 40 km/s'e varan hızlara kadar tamamlayabilirsiniz ve bagaj ayırıcısı artık otomatik olarak çalışır.

Direksiyon Yardımcısı

Yoluna sadık kalır.Hedeflenen direksiyon müdahaleleriyle daha yüksek sürüş konforu ve güvenliği: Direksiyon Yardımcısı, sürücülerin aracı şeridin ortasında tutmasına yardımcı olan bir direksiyon torku yaratır.

Facts & Figures
İndirmeler