AMG performans araçları

Mercedes-AMG S 65 Long

En çekici şekilde sürüş performansı.

Ayrıcalık ve yüksek performans isteğiniz şekli alıyor. Üstün modelimizin her santimetre karesi, sportifliğin vücuda gelmiş halidir ve duyusal saflığıyla baştan çıkarır. Bu araç konseptinin tüm küçük detaylarında açıkça gösterdiği şey bizim öncü olma konusundaki kararlılığımızdır: Eşsiz sürüş konforu, mutlak yüksek performans ve olağanüstü tasarım uygulamaları bu modelin ayırıcı özellikleridir.

Tasarım - performansı yansıtır.
Teknoloji - maksimum performans.

(Mercedes-AMG S 65 Long: Karma yakıt tüketimi: 11.9 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 279 g/km)[2]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] 595/2009/EEC Yönergesinin güncel olarak geçerli versiyonuna uygun nominal güç ve nominal tork rakamları.
  • [2] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu için gösterilen rakamlar, saptanmış ölçüm yöntemlerine uygun olarak elde edilmiştir (§2 Nos. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV düzeltmesine göre). Rakamlar, tek bir araca dayanmamaktadır ve ürün sunumunun bir parçasını oluşturmamaktadır; bunlar yalnızca farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmak amacıyla verilmiştir.