AMG performans araçları

Mercedes-AMG S 65

Sürüş performansının en çekici hali.

Özel performans istekleriniz şekil alabilir. En son modelimizin her santimetre karesi üstün bir sportifliğin vücuda gelmiş halidir ve duyumsal netliğiyle büyüleyicidir. Bu araç detaylarıyla bizim liderlik iddiamızı ifade eder: Eşsiz sürüş sistemi konforu, en yüksek performans ve olağanüstü tasarım uygulamaları bu modelin ayırıcı özellikleridir.

Tasarım - Görünür bir liderlik iddiası.
Teknoloji - Maksimum performans.

Mercedes-AMG S 65: Karma yakıt tüketimi: 11.9 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 279 g/km)[2]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] 595/2009/EEC Yönergesinin güncel olarak geçerli versiyonuna uygun nominal güç ve nominal tork rakamları.
  • [2] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu için gösterilen rakamlar, saptanmış ölçüm yöntemlerine uygun olarak elde edilmiştir (§2 Nos. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV düzeltmesine göre). Rakamlar, tek bir araca dayanmamaktadır ve ürün sunumunun bir parçasını oluşturmamaktadır; bunlar yalnızca farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmak amacıyla verilmiştir.