AMG performans araçları

Mercedes-AMG G 65

En çekici şeklinde sürüş performansı.

Ayrıcalık ve yüksek performans isteğiniz şekli alıyor. Üstün modelimizin her santimetre karesi, sportifliğin vücuda gelmiş halidir ve duyusal saflığıyla baştan çıkarır. Bu araç konseptinin tüm küçük detaylarında açıkça gösterdiği şey bizim öncü olma konusundaki kararlılığımızdır: Eşsiz sürüş konforu, mutlak yüksek performans ve olağanüstü donanımlar bu modelin ayırıcı özellikleridir.

G-Serisi, Mercedes-AMG G 65 modeliyle genişler.

Tasarım
Teknoloji

(Mercedes-AMG G 65: Karma yakıt tüketimi: 17.0 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 397 g/km)[2]

Biz yalnızca otomobil üretmiyoruz. Hayalleri gerçekleştiriyoruz.


AMG Sürüş Akademisi, benzersiz bir takım ruhu anlamına gelir: Kafa dengi sürücülerle performansı deneyimleyin ve dünya çapında nefes kesici yerlerde gerçekleştirilen yaşam tarzı etkinliklerinde ve yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun.

  • [1] 80/1269/EEC Yönergesinin güncel olarak geçerli versiyonu uyarınca nominal güç ve nominal tork rakamları.
  • [2] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu için verilen rakamlar, belirtilen ölçüm prosedürlerine göre elde edilmiştir ([EC] 715/2007 Yönetmeliği, güncel olarak geçerli versiyon). Rakamlar, tek bir araca dayanmamaktadır ve ürün sunumunun bir parçasını oluşturmamaktadır; bunlar yalnızca farklı araç modelleri arasında karşılaştırma yapmak amacıyla verilmiştir.