Yeni E-Serisi Sedan

Günümüzün en akıllı araçlarından birine hoş geldiniz.

Öne çıkanlar
Mercedes-Benz Intelligent Drive
DRIVE PILOT

Çok yönlü koruma.Destekler, yardım eder, korur. E-Serisi’nde, yeni ve gelişmiş yardımcı sistemlerin yanı sıra PRE-SAFE® 360° kamera sistemi sayesinde konfor ve güvenlik yeni boyutlar kazanıyor.

Geleceğin mobilitesi burada.Yeni E-Serisi, şeridi olmayan yollarda dahi diğer araçlarla arasındaki mesafeyi koruyarak 130 km/s'ye kadar olan hızlarda direksiyonun otomatik kontrolünü sağlar.

Araç dışından park etme yardımcısı
PRE-SAFE®

Park etmek için yalnızca bir parmak yeterlidir.Akıllı telefonunuzla park edin. Opsiyonel araç dışından park etme yardımcısıyla aracınızı bir uygulamayla kumanda edersiniz, E-Serisi otomatik olarak manevra yapar ve park alanına güvenli biçimde girer.

Güvenlik: Standardın üzerinde.PRE-SAFE® Impulse yan güvenlik sistemi (isteğe bağlı), yandan çarpışma halinde sürücüyü ve yolcuyu tehlike bölgesinden uzaklaştırır. PRE-SAFE® Sound, çarpışma durumunda ses basıncı yaralanmalarına karşı korur.

İç mekan tasarım konsepti

Bol bol lüks alanı.Çalışın, tadını çıkarın, iletişim kurun: Direksiyon simidinin üstündeki dokunmatik kumanda paneli ve orta konsoldaki dokunmatik kumanda paneliyle araç fonksiyonlarını sezgisel olarak kumanda edebilirsiniz.

Ürün özellikleri
İndirmeler