AMG performans araçları

Sürüş Performansı: Müşterilerimiz için bir deneyim, bizim için ayrı bir dünya.

Mercedes-AMG yalnızca yüksek performanslı otomobiller, spor otomobiller ve spor modeller geliştirmekle kalmaz - Mercedes-AMG ile size şu sözü veririz: Teknik olarak yapılabilir olanı taklit edilemeyecek bir gerçekliğe dönüştürmek için her zaman bir adım ileriye gitmek. Böylece olağanüstü insanlar için olağanüstü otomobiller yaratılır. Mercedes-AMG dünyasına hoş geldiniz.


Gücü yükseltilmiş AMG 4.0 litre biturbo motora sahip Mercedes-AMG C 63 ve Mercedes-AMG C 63 S modelleri C Serisi Sedan için mevcuttur.

Tasarım - çarpıcı dinamizm.
Mühendislik - teknolojiyi performansa dönüştürmek.

(Mercedes-AMG C 63: Karma yakıt tüketimi: 8.2 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 192 g/km, Mercedes-AMG C 63 S: Karma yakıt tüketimi: 8.4-8.2 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 195-192 g/km) [2]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.

AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] Belirtilen nominal güç ve tork değerleri, yürürlükteki 80/1269/EEC Direktifi'ne göredir.
  • [2] Belirtilen yakıt tüketimi ve emisyon değerleri, o tarih itibarıyla yürürlükte olan EC 715/2007 Direktifi uyarınca yapılan ölçümlerde elde edilen değerlerdir. Belirtilen değerler belli bir aracı baz almaz ve ürün teklifinin bir parçasını oluşturmaz; bunlar sadece farklı araç modelleri arasında kıyaslama yapılabilmesi amacıyla verilmiştir.