AMG performans araçları

Sürüş Performansı. Tipik AMG DNA'sı sayesinde otantik dinamik hakimiyet.

Mercedes-AMG yalnızca yüksek performanslı otomobiller, spor otomobiller ve spor modeller geliştirmekle kalmaz - Mercedes-AMG ile size şu sözü veririz: Her zaman bir adım öteye gideceğiz ve teknik olarak yapılabilir olanı taklit edilemeyen bir gerçekliğe dönüştüreceğiz. Böylece olağanüstü insanlar için olağanüstü otomobiller yaratılır. Mercedes-AMG dünyasına hoş geldiniz.


Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S, C Serisi Coupé model dizisinin bir parçası olarak mevcuttur.

Tasarım - fevkalade çarpıcı bir görünüm.
Mühendislik - tutku ve verimliliğin birliği.

Yakıt tüketimi Mercedes-AMG C 63 ve Mercedes-AMG C 63 S şehir/şehir dışı/karma: 11.9-11.4/7.1-6.9/8.9-8.6 l/100 km, karma CO2 emisyonu: 209-200 g/km.[2]

Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.


AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun!

  • [1] 595/2009/EEC Yönergesinin güncel olarak geçerli versiyonuna uygun nominal güç ve nominal tork rakamları.
  • [2] Yeni yolcu otomobilleri için resmi yakıt tüketimi ve resmi ve spesifik CO2 emisyonu hakkında daha fazla bilgi “Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen” ["Yeni yolcu otomobillerinin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik tüketimi konusundaki kılavuz ilkeler"] yayını içinde bulunabilir; tüm showroomlarda ve Deutsche Automobil Treuhand GmbH adresinde ücretsiz olarak mevcuttur (www.dat.de)